Akademik Dergim

Duyurular

Yeni Sayı

Cilt 1 Sayı 2 (2023): Demo Dergimizin 2 Sayısı
					Cilt 1 Sayı 2 (2023): Demo Dergimizin 2 Sayısı Gör

Dergimizin ikinci sayısı herkese hayırlı olsun. Bu sayıda yapay zekayı inceliyoruz. Dergimizin ikinci sayısı herkese hayırlı olsun. Bu sayıda yapay zekayı inceliyoruz. Dergimizin ikinci sayısı herkese hayırlı olsun. Bu sayıda yapay zekayı inceliyoruz. Dergimizin ikinci sayısı herkese hayırlı olsun. Bu sayıda yapay zekayı inceliyoruz. 

Yayınlanmış: 09.09.2023

Makaleler

Tüm Sayıları Göster

Dergi Hakkında

Bu site Akademik Dergi Kurulumu'nun nasıl gerçekleştirildiğini göstermek amacıyla kurulmuştur. Akademik Dergim tarafından yapılacak Açık Dergi Sisteminin (OJS) ne olduğunu, nasıl çalıştığını görmek, incelemek için kullanabilirsiniz.

Dergi çok dilli olarak oluşturulmuştur. Ancak taleplere göre dergi bir dilli veya 2-3-4 dilli oluşturulabilmektedir. Ayrıca dergide yer alan menüler standart olarak şu an gördüğünüz gibidir. Ancak isteklere göre yeni menüler ve sayfalar oluşturulabilmektedir. 

Akademik dergi kurulumuyla ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu Whatsapp iletişim hattımızdan ve sitemiz üzerindeki iletişim formunda bize ulaştırabilirsiniz. Yoğunluk durumuna göre en kısa sürede cevap verilecektir...

BİR DERGİ SİTESİ KURULUMU 24-48 SAAT İÇERİSİNDE TAMAMLANIP MAKALE KABUL EDECEK ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

İletişim: 0536 423 80 96 (Whatsapp)